Logo
4 Грудня 2019, 19:23
Теги: ЦНАП

У Брошнів-Осаді відкрили ЦНАП

У Брошнів-Осадській ОТГ впровадили європейську модель надання адміністративних послуг.

Сьогодні, 4 грудня у громаді відбулось урочисте відкриття ЦНАП, завдяки якому 10 тисяч мешканців громади отримають доступ до якісних адміністративних послуг з мінімальними затратами часу і кількістю візитів.

Завдяки інституційній підтримці Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe громада успішно створила належний ЦНАП, в якому будуть надаватись 100 необхідних для мешканців послуг. Громада зробила частковий ремонт приміщення ЦНАП, який пристосований для людей з обмеженими можливостями, а також обладнаний дитячим куточком та місцем для очікування відвідувачів Центру, йдеться на Івано-Франківський офіс з розвитку місцевого самоврядування.

«Для цього довелося провести повну реконструкцію приміщення першого поверху селищної ради. Ми намагалися створити для мешканців громади комфортні умови надання адмінпослуг», – говорить голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів, – Перш за все дякую Господу Богу, за те, що задумане вдалося реалізувати! Дякую нашим партнерам, представникам Програми «U-LEAD з Європою» за допомогу та підтримку у створенні ЦНАПу, а також за оснащення центру технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням та меблями. Слова вдячності адресую народному депутату України VII –VIII скликань Анатолію Диріву та ексголові ОДА Олегу Гончаруку, голові ОДА Денису Шмигалю, голові обласної ради Олександру Сичу, керівнику центру розвитку місцевого самоврядування Руслану Панасюку, колективу селищної ради ОТГ, а також усім, хто своєю працею і зусиллями долучився до оснащення та облаштування ЦНАПу».

Програма ULEAD з Європою: створення ЦНАП повністю облаштувала 6 робочих місць нового Центру, включно з двома віддаленими робочими місцями адміністратора, меблями, технікою та програмним забезпеченням «Вулик».

«Дуже важливо, що доступ до якісних адміністративних послуг за кращими європейськими зразками отримають не лише мешканці Брошнів-Осади, але й усіх населених пунктів, які увійшли в ОТГ завдяки віддаленим робочим місцям. Так втілився головний принцип наближення послуг до людей», - наголосила радник з питань муніципальних послуг Центру розвитку місцевого самоврядування Марія Баран.

Працівники ЦНАП Брошнів-Осадської громади завершили курс навчання, розроблений українськими та шведськими експертами. Відповідні сертифікати їм в рамках урочистого відкриття вручив регіональний спеціаліст Програми Олег Білоус.

Програма "U-LEAD з Європою" фінансується спільно Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.