Logo
28 Серпня 2020, 19:49
Теги: ОТГ

У Брошнів-Осадській ОТГ відкрили сучасний спортивний майданчик

Сьогодні, 28 серпян у Брошнів-Осаді на масиві Автоматика справжнє свято: урочисто відкрили спортивний майданчик з поліуретановим покриттям: яскравий і комфортний, облаштований за європейськими стандартами. 

Про це повідомляє голова Брошнів-Оосадської ОТГ Назарій Іванів, пише Типовий Франківськ.

"Такі об’єкти спортивної інфраструктури сьогодні справді потрібні і актуальні. Пропонуючи комфортні умови для занять спортом, ми тим самим популяризуємо активне та змістовне дозвілля та водночас «відриваємо» дітей від комп’ютерів та ґаджетів. Дякую усім, хто долучився до спорудження цього спортивного майданчика, а також слова вдячності адресую голові обласної державної адміністрації Віктору Федоріву за сприяння у виділенні коштів з державного бюджету на фінансування об’єкта, а начальнику управління спорту Оресту Оклієвичу – за підтримку у організації проєкту", - зазначає Назарій Іванів.

Проєкт «Будівництво багатофункціонального спортивного майданчика по вул. І.Франка» спорудили за кошти державного бюджету та за співфінансування з бюджету ОТГ. До слова, це уже третій новий спортивний майданчик в громаді. Минулого року такий подарунок отримали спортсмени Крехович та с. Брошнів.