Logo
21 Вересня 2020, 16:39

У Брошнів-Осадському ліцеї оновили їдальню та харчоблок

У Брошнів-Осадському ліцеї після капітального ремонту запрацювала оновлена їдальня та харчоблок.

Про це повідомив голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів, пише Типовий Франківськ.

"Яскраве перевтілення з радянського похмурого приміщення - у сучасне та комфортне стало справжнім святковим сюрпризом для ліцеїстів. Їхні захоплені щасливі очі та щирі посмішки - це те, заради чого ми працюємо. Їдальня, харчоблок та підсобні приміщення не бачили капремонту ще з часу будівництва школи. У величне свято Різдва Пресвятої Богородиці освятили капітально відремонтоване приміщення. Цей проєкт вдалося втілити у життя за кошти державного, обласного бюджетів та бюджету територіальної громади, а також за підтримки меценатів", - зазначає Іванів.

Капітально відремонтовано стіни та стелю, замінено двері, електропроводку та освітлення. Стіни харчоблоку розфарбовано відповідно до норм системи контролю за критичними точками на виробництві - HACP. А ще оновлено підсобні приміщення, облаштовано кімнату для зберігання овочів. Також закуплено нове технологічне обладнання: електричну шестикамфорну піч, велику духову шафу, новинку серед кухонної техніки – пароконвектомат, який актуальний для приготування здорової їжі, холодильник, картоплечистку, овочерізку, тістоміс, ще одну додаткову посудомийну машину, столи з нержавіючої сталі для напівфабрикатів. Для оновленого приміщення придбали усі необхідні меблі.

Обідня зала символічно поділена на сектори: для учнів молодших класів, для старшокласників та вчителів. Їдальня розрахована на 168 посадкових місць. А також вдалося зберегти та модернізувати родзинку самого приміщення, але у значно яскравішому і веселішому забарвленні: стіну, що зі сторони вікон, виклали зі скляних прозорих та кольорових блоків. Тепер у їдальні ще більше світла! Ми ставили завдання, щоб атмосфера приміщення заряджала дітей позитивним настроєм, сприяла хорошому апетиту.

До слова, учні 1-4 класів, та старшокласники пільгових категорій усіх навчальних закладів територіальної громади, як і попередні два роки, харчуватимуться безоплатно.

Слова вдячності адресую голові обласної державної адміністрації Віталію Федоріву за фінансове сприяння у виділенні коштів з держбюджету для придбання обладнання для їдальні.