Logo
11 Лютого 2015, 09:55

У Буковелі боролись за Кубок України з фрістайлу у дисципліні могул (ФОТО)

Єдиним місцем в Україні, де можливо проводити змагання з надзвичайно видовищного виду спорту фристайлу у дисципліні могул – це Буковель. Тут вже стало доброю традицією щорічно будувати могульну трасу та проводити Кубок України з фрістайлу, дисципліна могул. І етап Кубку України проходив 4-6 лютого.

IMG_7502-1

Організаторами змагання виступила Федерація лижного спорту України спільно з компанією SportProduction, за підтримки керівництва курорту «Буковель».

Сама могульна  траса становить 270 метрів та складається з великої кількості горбів і двох трамплінів, що повністю відповідає стандартам змагань європейського рівня.

IMG_7533-1

Переможців, суддівська бригада, визначає  за декількома критеріями. Аби вибороти перемогу треба пройти трасу за найкоротший час, правильно та технічно виконувати повороти при проходженні горбів, а також оцінюється складність та рівень виконання акробатичних трюків та стрибків на трамплінах.

Цього року в Кубку України з могулу прийняло участь понад 50 учасників.  Змагались  команди з Тернополя (ДЮСШ «Екстрім»), Мукачева (Закарпатська обл. - ДЮСШ «Колос»),  Івано-Франківщину представляла команда ДЮСШ «Буковель»,  ДЮСШ Косів та окремі спортсмени з Івано-Франківська.

IMG_7551-1

Змагання проходили у трьохвіковихкатегоріях: юнаки, юніори, дорослі.

Дорослі та юніорипорадувалиглядачіввидовищнимистрибками та піруетами, а молодшіучасники, якілишеньпочинаютьзайматисяданим видом спорту, отримали хороший досвідучасті в змаганнях. IMG_7575-1

Першість в командному заліку впевнено виборола команда Івано-Франківської області, на другій позиції – тернопільчани і третю сходинку посіли представники Закарпаття.

IMG_7560-1

IMG_7594-1

IMG_7617-1

IMG_7639-1