Logo
5 Січня 2015, 14:40

У Буковелі відкрився перший в Україні льодяний бар (ФОТО)

Тільки на найбільшому гірськолижному курорті Українських Карпат, у Буковелі, відтепер можна відвідати справжній льодовий бар – єдиний в Україні. На його створення знадобилося майже 2 місяці напруженої роботи та 25 тонн льоду.

1

"Хортиця Ice Bar" у Буковелі зроблений у кращих тенденціях світових льодових барів. Ідею реалізації цього унікального проекту виношували кілька років – кажуть його автори, пише ТаблоІД.

Спеціально підготовлені велетенські брили льоду були доставлені вантажівками з Києва до Карпат, де професійні скульптори виготовили з них крижані витвори мистецтва.

"Хортиця Ice Bar" – це справжнє царство льоду, що уособлює абсолютну чистоту. З криги тут зроблено буквально все: від барної стійки до діджейського пульту.

В льодовому барі представлені найбільші льодові скульптури в Україні. Найпопулярніше місце для фотосесій – реалістичні льодовий диван і трон, на яких гості невтомно позують перед фотокамерами.

Гості Буковеля від нового місця відпочинку у захваті.

"Тут просто cool у всіх сенсах цього слова. Тобто не тільки прохолодно, а і неймовірно круто, – каже киянка Оксана. – Я колись була у першому в світі айс-барі у Стокгольмі, але тут мені подобається набагато більше. Враження – супер!"

Знаходиться унікальний льодовий бар на центральній площі Буковеля. Працюватиме він протягом всього лижного сезону.

2

3

4

5

6

8

7

9

10