Logo

У червні прикарпатці оформили понад 9 тисяч закордонних паспортів

У червні порівняно з травнем спостерігається суттєве збільшення кількості візитів громадян до територіальних підрозділів міграційної служби області для оформлення біометричних документів. У червні оформлено загалом майже 14700 паспортів, що майже на 3200 більше, ніж у травні.

Відповідну інфографіку оприлюднили в Міграційній службі України в Івано-Франківській області.

Зокрема, упродовж першого літнього місяця відвідувачі міграційної служби оформили 5113 паспортів громадянина України у формі ID-картки і 9582 закордонних паспорти.

До слова, наприкінці червня, тобто на завершення першої половини року, було оформлено 60-тисячний біометричний документ з початку 2021 року.

"Інформуємо про те, що оформити паспорт громадянина України у формі ID-картки або ж закордонний паспорт можна у будь-якому територіальному підрозділі міграційної служби незалежно від зареєстрованого місця проживання.
Нагадуємо також, що у зв’язку з дією на території України карантинних заходів документи ( національні паспорти у формі ID-картки і паспорти для виїзду за кордон), які з різних причин раніше не були отримані заявниками, не підлягають знищенню і чекають на своїх власників," - наголошують у пресцентрі Міграційної служби України в Івано-Франківській області.

Для зручності отримувачів адміністративних послуг в усіх територіальних підрозділах міграційної служби Івано-Франківщини працює сервіс «Електронна черга». Для цього заходьте на сайт ДМС України і через сервіс "Електронна черга" реєструйте свій візит до обраного територіального підрозділу на оптимальний день і час.