Logo
27 Січня 2022, 11:20

У Дніпрі затримали 21-річного нацгвардієця, який розстріляв п’ятьох військовослужбовців (ВІДЕО)

У Дніпрі 21-річний військовослужбовець нацгвардії розстріляв чотирьох військових і цивільну жінку, після чого втік.

Подія сталася 27 січня близько 3:40 ранку на території південного машинобудівного заводу. Стріляти чоловік почав під час видачі зброї.

Спочатку повідомляли, що у результаті п'ятеро військовослужбовців загинули на місці, ще п'ять осіб отримали поранення. А стрілець із автоматичною зброєю втік з місця злочину.

Як заявили ВВС News Україна в ДБР, стрільця затримали під час спільної спецоперації у передмісті Дніпра - Підгірному. Він живий та не поранений.

Поліція повідомила, що це військовослужбовець національної гвардії України, 2001 року народження, з Одеської області. Поліція назвали ім'я стрільця - Артем Рябчук.

"Артем Рябчук був затриманий співробітниками поліції в Дніпропетровській області. Він буде нести найсуворішу відповідальність, передбачену законом", - написав керівник МВС Денис Монастирський.
Він подякував співробітникам поліції, "хто чесно виконав свою роботу".

"За моїм наказом буде створена комісія по виченню обставин, які могли привести до таких дій 21-річного військовослужбовця, якого призвали для того, щоб навчити як боронити країну і дбати про безпеку, а не для того, щоб він розстрілював своїх колег", - додав він.

За його словами, вивчать обставини проходження Артемом Рябчуком військово-медичної комісії, його психічний стан на момент видачі допуску до зброї.