Logo
5 Жовтня 2021, 14:17

У Долині відкрили приймальне відділення екстреної медичної допомоги (ФОТО)

Реконструкція приймального відділення екстреної медичної допомоги у м. Долині відбулася в рамках програми "Велике Будівництво"

На відкриття відділення завітали голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук, народний депутат України Олександр Матусевич, депутати обласної ради, перший заступник голови Калуської райдержадміністрації Оксана Канюка. Про це повідомляють на сайті Калуської РДА, пише ПІК. Про це повідомила Івано-Франківська обласна адміністрація.

«Сьогодні ми відкриваємо сучасне приймальне відділення, яке є успішним прикладом співпраці державної влади і органів місцевого самоврядування, — зазначила керівниця області. — Крок за кроком ми спільно змінюємо наше Прикарпаття — будуємо нові дороги, школи, дитячі садочки. І цьогорічна осінь є особливо багатою на відкриття соціальних та інфраструктурних об'єктів. За підтримки Президента України та Уряду ми створюємо комфортні умови для медичних працівників лікарень та пацієнтів, адже життя і здоров'я людей — це сьогодні найголовніше».

Для пацієнтів виділення придбали УЗД-апарат, комп'ютерний томограф та рентген апарат. Це сприятиме своєчасному діагностуванню та наданню необхідної медичної допомоги.

Варто зазначити, це вже дев'яте відділення, відремонтоване за рахунок коштів державного бюджету та фінансового ресурсу органів місцевого самоврядування. 

DSC-03531-scaled