Logo

У Долині відкрили сучасний Центр первинної медичної допомоги

Днями у Долині відкрили оновлене приміщення «Центру первинної медичної допомоги». Здійснити зміни вдалось в рамках Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020.

Про це повідомили на сайті Долинської міської ради.

Після капітального ремонту Центр став комфортним та більш функціональним. Для очікування у коридорах та комфортного прийому у кабінетах – сучасні меблі. Для діагностики пацієнтів – високоякісне медичне обладнання: гематологічний, біохімічний аналізатори та аналізатор сечі виробництва італійської компанії MTD Diagnostics S.r.L. загальною вартістю 805 тис. 300 грн, а також апарат УЗД експертного класу американського виробника Philips вартістю 1 млн 484 тис. 500 грн, бінокулярні мікроскопи.

Вже в найближчих планах – навчання і тренінги для лікарів та обмін досвідом з румунськими колегами.

«Відбулось втілення  вагомих позитивних змін. Ми реалізували цей проєкт у дуже стислі терміни. Були певні труднощі, але спільно  їх подолали. Зуміли втілити всі задуми, плани.  Як результат – провели якісний ремонт, оснастили сучасними меблями, закупили високоякісне медичне обладнання. Ми це зробили завдяки  злагодженій  і професійній  діяльності команди проєкту та виконавців робіт, розумінню  і підтримці з боку депутатського корпусу. Дякую за високу оцінку, яку ми отримали від румунських партнерів. Переконаний: в подальшому ми будемо продовжувати співпрацю, а всі  спільні проєкти  – успішно реалізуємо» – зазначив міський голова Іван Дирів.

Цього відкриття чекав і колектив Центру, розповідає його керівник Володимир Фотуйма

«У попередньому, тимчасовому  приміщенні були не найкращі умови, холоднеча. А тут – поліпшені умови  праці для лікарів, а насамперед –  комфорт і  належна увага до пацієнтів, які до нас звертаються.  Надіємось, що ця підтримка буде постійною», – підсумував  Фотуйма.