Logo
21 Листопада 2021, 09:02

У Долинській громаді оцифрували пам'ятки та створили віртуальний 3D-тур

Віртуальна панорорама пропонує вирушити у віртуальну подорож туристично-екскурсійними об’єктами та екологічним маршрутом Долинської громади. У такий спосіб в громаді хочуть привернути увагу туристів, адже завдяки віртуальній екскурсії Долинську громаду можна роздивитися як на долоні.

 Щоб віртуально зазирнути у найкрасивіші куточки  Долинської громади – варто перейти за посиланням.

Про це повідомили на сайті Долинської територіальної громади.

«3D-тур створено в рамках реалізації проекту «Створення системи комплексних заходів для розвитку туризму у Долинській ОТГ», який впродовж 2021 року реалізовує відділ інвестицій і туризму», – інформують фахівці відділу Долинської міської ради.

Віртуальний тур —  це тривимірне панорамне зображення пам’яток міста з ефектом присутності. Для цього було зроблено безліч фотографій приміщень, а ще –  аерозйомку. Вони були поєднані в одне ціле завдяки спеціальній програмі. Це дало змогу користувачам туру поглянути на місто та громаду з висоти пташиного польоту або роздивитися деталі історичних будівель.

Долинська ТГ має високий потенціал для розвитку туризму, отож тут й надалі працюють над створенням нових інструментів, котрі допоможуть зацікавити туристів. Сучасні технології надають багато можливостей, тому відділ інвестицій та туризму їх активно використовує для промоції туристичного потенціалу.

 

Фото з відкритх джерел