Logo

У Долинській та Коломийській громадах планують увести додаткові карантинні обмеження

На території Долинської та Коломийської територіальних громад планують увести додаткові заходи протиепідемічної безпеки.

Про це на брифінгу в Івано-Франківській облдержадміністрації повідомив головний санітарний лікар області Руслан Савчук, передає Суспільне.

"Вище 50% захворювання на COVID-19 фіксується в окремих територіальних громадах. Цей показник з початку року є доволі тривожний у двох громадах — Долинській — 85 підтверджених випадків, і маємо ріст на 203%, та Коломийській — 123 нові випадки, ріст — на 112%", — каже Руслан Савчук.

Відповідне подання щодо обмежень у цих двох громадах головний санітарний лікар області 11 січня скерує на голову ОДА Світлану Онищук.

"Сьогодні направляю подання на голову облдержадміністрації від головного санітарного лікаря щодо можливості розгляду введення додаткових заходів протиепідемічної безпеки на території цих двох територіальних громад з метою локалізації поширення вірусу серед населення і взагалі оптимізації будь-яких святкових заходів, які можуть відбуватися впродовж цього і наступного тижня на території громад", — повідомив Руслан Сачук.

 

 

Фото з відкритих джерел ілюстроване