Logo

У ДП "Дороги Прикарпаття" раптово змінили керівника

22 липня, керівництво Івано-Франківської облдержадміністрації раптово заявили про зміну керівника ДП "Дороги Прикарпаття".

Саме ж розпорядження про звільнення Андрія Сазонова з посади директора ДП «Дороги Прикарпаття»на сайті ОДА опубліковані ввечері 22 липня.

Перед цим у підприємстві встигли заявити про рейдерське захоплення.

За словами Андрія Сазанова, о 16:30 на територію підприємства прийшли невідомі особи та попросили зібрати присутніх працівників для зачитування певного документа.

"Серед них був заступник начальника департаменту розвитку громад та територій, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації Володимир Рачкевич, — зазначає колишній директор. — Присутнім було зачитано два розпорядження голови Івано-Франківської ОДА: перший - про звільнення діючого директора підприємства Андрія Сазанова, другий - про призначення виконувачем обов'язків директора Яциковського Богдана".

1111

Станом на час доведення до працівників вказаної інформації, таких розпорядчих документів не було опубліковано на офіційному сайті ОДА.
Також обидва документи не містили належних реквізитів, у тому числі був відсутній підпис керівниці ОДА.

Згодом розпорядження із підписом про звільнення Андрія Сазонова опублікували на сайті ОДА, згідно якого останнього звільнено 22.07.2020 року, що не відповідає дійсності та може вказувати на поспіх підготовки документа.

image

 

Сам же Сазанов впевнений, що з правової сторони процедура його звільнення неправомірна:

"Цьому повинна була передувати документація щодо порушення мною умов контракту і дана для ознайомлення інформація на яку я в свою чергу мав би дати пояснення, якщо таке порушення відбувалося. Все це не відповідає Кодексу України про працю, умовам контракту і взагалі положенням статуту. Я називаю це рейдерським захопленням!"