Logo
24 Липня 2019, 15:15

У двох прикарпатців видурили гроші за трактор та автозапчастини

Незважаючи на постійні застереження поліції, жителі області все одно попадаються на гачки до шахраїв. В Івано-Франківську чоловік віддав шахраєві за автозапчастини 24 тисячі гривень, а мешканець Галича майже 64 тисячі за трактор.

Найчастіше люди потерпають під час купівлі товарів за оголошеннями через Інтернет, а також від телефонних спритників. Спосіб шахрайства доволі відомий, однак дієвий, бо люди продовжують довіряти зловмисникам, повідомляє пресслужба поліції області, пише Типовий Франківськ.

Це відбувається десь так: телефонний дзвінок, домовленість про покупку і отримання грошей на картку. Покупці переводять кошти на банківський рахунок, а продавець не виходить на зв’язок після отримання суми. Згодом номер зовсім зникає з мережі.

Так замість трактора «МТZ 85» 49-річний мешканець Галича втратив близько 63 800 гривень, а 35-річний мешканець Івано-Франківська заплатив за неіснуючі автозапчастини близько 24 тисячі.

Відомості за цими фактами внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

"Будьте особливо пильними, здійснюючи покупку через Інтернет! Часто шахраї створюють оголошення з неіснуючим товаром. Купляйте потрібний товар за готівку та наживо спілкуйтеся з продавцями", - йдеться у повідомленні поліції.