Logo
5 Березня 2019, 13:07

У Франківську на проекти місцевого самоврядування виділили 5 мільйонів гривень (фото)

Сьогодні, 5 березня, в Івано-Франківську розповіли про міський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства.

Як повідомила під час прес-конференції секретар Івано-Франківської міськради Оксана Савчук, цьогоріч прийом проектів триватиме з 4 березня по 5 квітня.
​Конкурс проводять ще з 2012 року. Брати участь можуть громадські та благодійні організації, ОСББ та ЖБК, інформує Типовий Франківськ.

Також Оксана Савчук презентувала новий сайт конкурсу проектів та програм. На сайті можна знайти всю інформацію про конкурс та скористатись інтерактивною карта проектів, реалізованих у 2012-2018 роках.

«Основна ціль сайту - показати куди йдуть кошти з податків громадян. Нам важливо, щоб кожен мешканець міста розумів, куди витрачаються його гроші», - коментує секретар міської ради.

Цьогоріч у міському бюджеті на конкурс передбачено 5 мільйонів гривень. Максимальний обсяг фінансування з міського бюджету проектів громадських та благодійних організацій на одного заявника - 25 тисяч гривень, закладів та установ культури - 25 тисяч, освітніх закладів - 50 тисяч гривень. Умовами конкурсу передбачено, що міська рада фінансує 70% вартості проекту, а учасники - 30%.

Втім Оксана Савчук наголошує, переможці повинні сумлінно здійснювати реалізацію проектів, адже минулоріч кілька учасників не реалізували їх.

Переможців конкурсу визначатиме комісія за встановленими умовами відбору згідно положення міської ради.