Logo
18 Січня 2019, 18:10

У Франківську через неякісне дорожнє покриття трапилося п'ять ДТП (фото)

До управління патрульної в Івано-Франківській області та на телефонну лінію 102 надходять скарги на незадовільний стан вулиць в обласному центрі.

Через поганий стан доріг виникають аварійні ситуації, дорожньо-транспортні пригоди, а власники автомобілів несуть матеріальні витрати.

Як повідомляють в прес-службі патрульної поліції Івано-Франківської області, з початку 2019 року пратрульну опрацювали п’ять ДТП, причиною яких стали наїзди на яму чи вибоїну.

При спільному обстеженні з представником КП «Муніципальна дорожня компанія» патрульні виявили ряд проблемних ділянок вулиць, які найбільше уражені глибокими ямами, вибоїнами, просіданням та несуть небезпеку дорожньому руху.

Загрозлива ситуація утворилась зі станом люків оглядових колодязів, які нерідко провалюються або навколо їх основи утворюються глибокі вибоїни.

Перелік вулиць з пошкодженими дорогами разом з проханням виділити необхідні кошти та дати доручення комунальному підприємству «Муніципальна дорожня компанія» на усунення недоліків в утриманні вуличної мережі міста надіслали міському голові.