Logo
30 Січня 2019, 12:14

У Франківську обласна дитяча лікарня отримала медобладнання для реанімації (фото)

Сьогодні, 30 січня, Обласній дитячій клінічній лікарні передали незамінне медичне обладнання у реанімацію новонароджених.

Зокрема мова йде про пульсоксиметр Rad 8, інформує Типовий Франківськ.

Цей пристрій вимірює насиченість крові дитини киснем та можна визначити, коли варто підключати/відключати до апарату швидкої вентиляції легень.

Насос шприцевий інфузійний SEP-21S Plus, призначений для введення точних доз медичних препаратів, наркозу, хіміотерапії в кров пацієнтів, обладнаний на два шприци, може вводити одночасно 2 різних препарати, або працювати для двох дітей одночасно. 

Івано-Франківська дитяча клінічна лікарня стала однією з десяти обласних медичних закладів України, яка отримала сучасне обладнання для лікування дитячої онкології в рамках програми "Заради життя".

"Дуже дякуємо, що спонсори приходять до нас з тим обладнанням, яке дуже потрібне, і яке буде застосовуватися", - зауважив головний лікар Радислав Котурбаш.

Вартість обладнання двох апаратів 116 тисяч гривень.

За словами головного лікаря, наразі обласній дитячій лікарні також потрібне обладнання для рятування від сліпоти новонароджених, вартість такого апарату 150 тисяч доларів. Зараз такого апарату немає, то дітей змушені направляти на обстеження в інші області, хоча лікарня має підготовлених фахівців.