Logo
19 Лютого 2019, 12:18

У Франківську відзначили лікарів, які затримали грабіжника (фото)

Сьогодні, 19 лютого, під час відеоселекторної наради поліції Івано-Франківщини подяками відзначили лікарів Івано-Франківського міського клінічного перинатального центру за допомогу в затримані зловмисника, який пограбував пацієнтку.

Про це повідомляє прес-служба поліції Івано-Франківщини, пише Типовий Франківськ.

Також начальник поліції Івано-Франківщини Володимир Голубош нагородив працівників Тисменицького відділу та Верховинського відділення поліції.

Нагадаємо, 14 лютого працівники перинатального центру не дозволили грабіжнику втекти з сумкою пацієнтки. Жінки самотужки затримали зловмисника та утримували до приїзду поліцейських. 

Подяками за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність, що виявилась у затриманні групи осіб, які вчинили незаконне заволодіння транспортним засобом, нагородили старшого оперуповноваженого сектору кримінальної поліції Тисменицького ВП майора поліції Руслана Головатюка та  поліцейського сектору реагування патрульної поліції старшого сержанта поліції Юрія Крижанівського.

Крім того, за професіоналізм у службі та у розкритті злочину, пов’язаного зі збутом наркотичних засобів,  нагородили начальника сектору кримінальної поліції Верховинського ВП  капітана поліції Володимира Сліпенчука, оперуповноважених сектору капітана поліції Тараса Рибчука та старшого лейтенанта поліції Владислава Зеленського,  слідчого  капітана поліції Олександра Мельника.

Володимир Голубош побажав правоохоронцям не зупинятися на досягнутому.