Logo
25 Грудня 2019, 16:19
Теги: аеропорт

У аеропорті Франківська проведуть інвентаризацію земельних ділянок

Днями під керівництвом заступників голови облдержадміністрації Василя Івасика та Дмитра Романюка у Міжнародному аеропорті «Івано-Франківськ» відбулася виїзна робоча нарада з його керівництвом, представниками Івано-Франківської КЕЧ, військової частини А 1349 та структурних підрозділів ОДА.

Дмитро Романюк наголосив: «Питання реконструкції та розбудови Міжнародного аеропорту «Івано-Франківськ» є одним із пріоритетних завдань, які поставлені обласній державній адміністрації Президентом України. Для його вирішення необхідно повести інвентаризацію земель, врегулювати ситуацію із правовстановлюючими документами на землю спільного користування задля початку будівництва злітно-посадкової смуги», інформує прес-служба ІФ ОДА.

«Для нас важливо винайти правильний механізм, за допомогою якого ми реалізовуватимемо проект будівництва злітно-посадкової смуги та залучити необхідне для цього фінансування. Розвиток таких підприємств для обласної державної адміністрації є ключовим», - зауважив Василь Івасик.

Було доручено у стислі терміни забезпечити проведення інвентаризації земельних ділянок. Також йшлося про укладання необхідних для цього договорів.

Зазначалося, що реконструкція Міжнародного аеропорту свідчитиме про те, що наш регіон є економічно активним та дозволить значно розширити авіасполучення з обласним центром.