Logo

У франківському гуртожитку отруїлись студенти. Підозрюють витік газу

Вночі в одному з районів міста Івано-Франківська було відчутно сторонній різкий запах невідомої речовини. 8 підлітків постраждали.

17 червня о 00:25 до Оперативно-координаційного центру Служби порятунку в області надійшла інформація про те, що в місті Івано-Франківськ на вулиці Петлюри, 23, 25 та Коновальця, 144, 146 відчутний різкий сторонній запах невідомої речовини (можливо витік газу), через що мешканці багатоквартирних житлових будинків вийшли зі своїх квартир на вулицю.

На місце події прибули рятувальники.

За інформацією диспетчера АТ "Івано-Франківськгаз", аварійна бригада провела обстеження найближчих газорегуляторних пунктів. Витоку природного газу не виявлено.

Додатково надійшла інформація про те, що з будівлі гуртожитку Коледжу «Технологій та бізнесу» на вулиці Коновальця, через наявність різкого запаху невідомої речовини, персонал вивів з гуртожитку всіх дітей. Їх перевели на 1 поверх коледжу. Також, надійшло повідомлення від чергового лікаря про те, що до Обласної клінічної дитячої лікарні госпіталізовано 8 підлітків.

Рятувальники та поліцейські провели обстеження вказаних будинків, сусідніх будівель та прилеглої території - осередку розповсюдження невідомої речовини не виявлено. Ознак горіння теж немає. Відділенням радіаційного хімічно-біологічного захисту аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС в області проведено заміри концентрації небезпечних речовин та загазованості в повітрі (без перевищення допустимої норми).

Станом на 02:30 ситуація стабілізувалась, спостерігається зниження рівня відчуття запаху невідомої речовини, всі жителі будинків та діти із гуртожитку повернулись до своїх помешкань. Станом на 03:30 запах невідомої рідини більше не відчувався.

Працівники поліції проводяться слідчі дії.

 На цю ситуацію відреагував міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

"Сьогодні о 10:00 в ксб 311 відбудеться термінове засідання комісії ТЕБіНС за участі Ігоря Влізла, мого заступника Руслана Гайди та поліції. Важливо встановити та усунути причини та знайти винних," - написав мер.

Фото з допису Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області.