Logo
8 Квітня 2019, 15:27

Прикарпатців закликають долучитись до загальнообласної толоки

Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук видав розпорядження «Про проведення в області заходів з благоустрою територій до Великодніх свят, щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

Заходи з благоустрою в області будуть проводитися у квітні - травні.

Зокрема 13 квітня організовують проведення дня благоустрою територій населених пунктів.

Голови районних державних адміністрацій,керівники структурних підрозділів обласних державних адміністрації із залученням колективів підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності, а також студентської та учнівської молоді організують та здійснюватимуть заходи з ліквідації несанкціонаваних звалищ побутових відходів.

Також здійснять прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, місць для вигулу домашніх тварин, дитячих, спортивних та господарських майданчиків.

Крім того, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів та велосипедних доріжок, зупинок міського транспорту, а також забезпечать очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах та узбіч авто доріг та лісосмуг.