Logo
27 Березня 2019, 20:27

У Франківську чоловік обікрав магазин та аптеку

Поліцейські охорони затримали чоловіка, який наживався на дрібних крадіжках

Чоловік, який неодноразово вчиняв крадіжки дрібних речей, знову пішов на злочин. Але завдяки пильності провізорів аптеки, дану особу затримали поліцейські охорони.

Інциндент трапився на днях близько 20:00 години вечора на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Івано-Франківській області надійшов сигнал «Тривога» з охоронюваної аптеки, розташованої по вулиці Хоткевича міста Івано-Франківськ, повідомляє Поліція охорони Івано-Франківської області.

Коли прибули на місце події, поліцейські охорони з’ясували, що невідома особа, здійснила крадіжку засобів догляду за шкірою. Дану особу було затримано. Затриманим виявився 43-річний місцевий житель.

Згодом, до поліцейських звернувся невідомий громадянин, який представився продавцев сусіднього магазину і повідомив, що цей чоловік, якого затримали поліцейські, декілька хвилин тому, здійснив крадіжку з його магазину, де викрав пляшку алкогольного напою та пачку тютюнових виробів. Причетність до крадіжки затриманий не заперечував.

На місце події було викликано наряд патрульної поліції міста Івано-Франківськ, яким і передали затриманого.

По даній особі ведеться перевірка причетності до інших аналогічних злочинів.