Logo
17 Червня 2019, 19:19

У Франківську чоловіка змусили двічі заплатити за товар

Вчора, 16 червня, франківець Oleksandr Zaslavskyi у соцмережі Facebook в опублікованому дописі розповів, як його двічі змусили оплатити один і той самий товар в магазині АТБ. 

"На вулиці Мельника є магазин АТБ-Маркет. Зручне розташування, якраз між хатою та офісом, зробило мене постійним відвідувачем цієї торгової точки ще з моменту відкриття. Але тут трапилась дуже прикра несподіванка, навіть не несподіванка, а соковита така купа гімна, у відносинах між мною і АТБешкою у п’ятницю, 14 червня.
Нічого не підозрюючи, знаходячись у цілковитій свідомості та повному розквіті сил, прийшов у магазин, набрав собі помідорів, огірків, цибулі, оливкової олії та азербайджанського чаю, я прийшов на касу. Вистояв чергу, насвистуючи собі під ніс якусь пісеньку та мріями я вже був вдома, і, навіть, уявляв собі, як я зроблю миску салату та вип’ю вищезгаданого чаю, який вже встиг полюбити, перебуваючи у сонячному Азербайджані нещодавно. Касирка попробивала мої продукти, я простягнув картку. Щоб не виникало додаткових питань – я дуже часто, майже завжди розраховуюсь з картки, бо це стільно-модно-молодьожно. Ну, і готівки намагаюсь з собою носити мінімум. Отже, провела вона мою карточку, ну я собі розвернувся та й пішов до виходу – подумки вже я перебував вдома, солив салатик і заправляв його оливковою олією. Але тут мене зупинили і повідомили, що оплата не пройшла. Я ґречно вибачився, витяг з кишені свого смартфона та перевірив – вказана сума була списана з мого рахунку. Кажу, що гроші в мене з рахунку зникли і мене нібито нічого не мало б гребсти, оскільки за товар я заплатив. Але тут підбіг охоронець і заборонив мені рухатись в сторону виходу. Щось доказувати йому було марно, тому я й вирішив подзвонити по телефону керівника магазину, що який був написаний на оголошенні поруч. 
Практично одразу з’явився керівник магазину, вдав що мене не впізнає (залишимо це на його совісті) і теж, практично одразу повідомив мені що товар не оплачено, чека я не маю, значить я продукти вкрав і мене ніхто з ними не випустить з магазину. Я щось намагався пояснити, але йому пояснити теж було марно. Директор магазину пояснив мені, що гроші обов’язково повернуться мені на рахунок протягом двох годин. Ще він ніс якусь нісенітнецю стосовно овердрафту, що я не працював в торгівлі, а він взагалі заслужений юрист України чи шо. Забігаючи наперед скажу, що директор мене здурив, грошей я так і не побачив. 
Я був впевнений у своїй правоті. Кажу, раз ви мене тут незаконно утримуєте, значить я викликаю поліцію. Копи приїхали миттєво, хвилин за 20, я роз’яснив їм дану ситуацію. Але наша поліція розводить руками і каже, що нібито і я маю рацію, і АТБ. Жодних, повторюсь, жодних дій, аби мене як споживача захистити, наша нова поліція і не планувала робити. Мене це вкрай стало підхарювати, думаю – фіг з вами, оплачу я продукти ще раз, може дійсно стався збій, про який директор в зверхній ультимативній та якійсь, я би сказав, злегка хамовитій формі мені намагався вбити в голову. Дав їм гроші готівкою, касирка відрахувала решту. Коли перераховував решту, то думав що це я звичайно дарма погодився ще раз оплатити, але був морально виснажений та змучений – більше години я провів біля кас, де на мене чинили моральний тиск, не випускали ні на крок, навіть банально в туалет, а охоронець, божий одуванчік, який важить рази в два менше за мене, навіть не боявся мені погрожувати. 
Коли повернувся додому, трошки вспокоївся та з’їв нарешті трошки салату, але настрій був зіпсутий. Я ж двічі заплатив за один і той товар – один раз з картки, а другий – готівкою. Мене протримали годину в магазині і, і навіть не вибачились.
Тому я дочекався, доки пройде обіцяні директором дві години, перевірив рахунок, але грошей так і не отримав. Я практично одразу ж написав йому СМС, що все ще налаштований вирішувати питання по-хорошому. Але не царське це діло, щоб такий шановний поважний пан директор мені відповідав. Я дочекався ранку і подзвонив знову. Замість вищезгаданого директора трубку зняла якась цьоця, вона представилась Мар’яною Петрівною і все намагалась панібратські назвати мене Сашою. Сказала, що допомагати мені ніхто не буде, та і грошей теж я не побачу найближчим часом. Знову навіть не подумала вибачитися.
Ну і гаряча лінія, на яку я дзвонив неодноразово теж, в принципі, мені нічім не допомогла: «Ваше звернення буде розглянуто протягом 7 днів і взагалі, шо ти від нас хочеш». 
Тоді я їй запропонував таке:
1. Переді мною вибачається директор магазину 
2. Кошти, які я витратив, працівники АТБ переводять на благодійність, Госпітальєрам. А я, у разі отримання коштів назад на картку, обов’язково їх поверну особисто в руки або директору магазину або отій Мар’яні Петрівні, його заступниці. І сам навіть вибачусь. 
Проте на компроміс дана Марьяша йти не хоче, і запропонувала мені чекати. 
Дуже шкода, що воно так вийшло. Але я все ж-таки вважаю, що правда за мною.

Тому вважаю, що АТБ – зовсім не лояльні до мене, напрочуд лояльного до них клієнта, який дуже довго терпів перед тим, як винести це питання в публічний простір", - написав чоловік.