Logo
16 Вересня 2019, 14:45

У Франківську чотирьом ветеранам АТО подарували квартири

У рамках проєкту "Житло воїнам АТО" і ЖБК "Соціум" від міської  Асоціації учасників АТО  сім'ї ще чотирьох бійців отримали ключі від новеньких квартир.

Вручення відбулося під час святкування Дня Крихівців, пише Типовий Франківськ.

Про це повідомив активіст міської Асоціації учасників АТО, куратор проєктів із забезпечення ветеранів житлом Василь Андріїв.

Власником очікуваної, однокімнатної квартири став Жилюк Богдан Романович, який з березня 2014 року пішов на Схід, де  отримав поранення. До сьогодні він проживав із братом у батьків.

Ще одним щасливим власником квартири став - Вівчарик Михайло Романович. З 2015 року і до сьогодні він стоїть на захисті країни. Каже, що буде там до перемоги!

Наступним свою омріяну квартиру отримав - Хімуха Володимир Іванович, який з 2014 року став на захист Вітчизни. До сьогодні проживав у квартирі матері.

В рамках проєкту "Соціум", власником пільгового житла став батько дівчинки - Деренько Тарас Іванович. Свій бойовий шлях розпочинав з визволення Слов’янська та Дзержинська з квітня 2014 року.

"Це люди, які заслужили своєю працею, своєю відданістю Батьківщині, своєю жертовністю, ті сім'ї воїнів АТО, які потребують власного житла.!
Протягом цього року це перше по черговості вручення учасникам АТО житла від міської Асоціації і дванадцяте протягом двох з половиною років діяльності проєкту", - зазначив Василь Андріїв.

Загалом, подарували вже 152 квартири. До кінця року запланували ще понад 70 вручень.