Logo
7 Червня 2019, 15:40

У Франківську депутат-свободівець за копійки приватизує комунальне приміщення на Чорновола

Сьогодні, під час сесії Івано-Франківської міської ради депутати розглянули питання Про включення нежитлових приміщень площею 459,1м кв в будинку по вулиці Чорновола, 23 в перелік об’єктів, які підлягають приватизації.

Як відомо, приміщення орендує голова фракції "Свобода" в міській раді, голова бюджетної комісії та директор ТОВ "Місто-НВ" Роман Онуфріїв. Зокрема, депутта планує приватизувати   другий поверх і мансардні приміщення поза аукціоном за значно нижчою вартістю, від ринкової, пише Типовий Франківськ.

Згідно з договором, приміщення на Чорновола, 23 площею 459,1 кв. м було здано в оренду за 3099,45 грн + ПДВ. Відповідно вартість квадратного метра становить майже 7 гривень. Тоді як мінімальна оренда у центральній частині міста коштує від 230 грн за м.кв.

Під час обговорення питання виступили франківці, які протестують проти приватизації за безцінь.  Крім того, відзначають комунальні приміщення мають приватизовуватись через аукціон. Активісти просили міського голову зняти питання з порядку денного. Крім того, громадська діячка Наталія Сербин запропонувала депутату Онуфрієву орендувати приміщення, а не приватизовувати за безцінь.

«Я розумію, що ви при владі і у вас є бізнес. Ви хочете швидко багатіти. Але якщо пан Онуфріїв хоче так розвивати українське книговидання, розвивати свою друкарню, - орендуйте це приміщення при тих умовах, які зараз є. Це дуже низька оренда, це комунальне майно, і я думаю, що місто має мати такі комунальні приміщення», - відзначила Сербин.

Натомість депутат Роман Онуфріїв відповів, що підвал та перший поверх за адресою Чорновола, 23 уже приватизовані. Відзначив, що відкрив друкарню «Місто-НВ» ще коли не був депутатом.

«Я рідко звертаюсь за допомогою, але відкиньте політику і підтримайте це питання», - звернувся до міського голови та депутаів Роман Онуфріїв.

Відтак депутат-свободівець Петро Гавриш, який теж має стосунок до видавництва «Місто-НВ», назвав активістів екстримістами та заздрісниками, а засоби масової інформації – брехунами і ЗМІями. Відтак закликав депутатів "не дослухатись до проявів екстримізму".

За словами  директора Депратмену комунальних ресурсів Ігор Гриненько, орендар має право привіатизувати приміщення, коли внесе не менше 25% від вартості приміщення.

Депутати підтримали питання про включення цього приміщення в список об’єктів, які підлягають приватизації. За «30» голосів.