Logo
23 Лютого 2021, 12:12

У Франківську дві початкові школи перейшли на дистанційне навчання

Франківський ліцей №12 і “Пасічнянська” школа переходять на дистанційне навчання.

Про це повідомив на оперативній нараді в міського голови директор департаменту освіти міста Ігор Максимчук, пише Типовий Франківськ.

За його словами, від 17 лютого в Івано-Франківській ОТГ заклади дошкільної освіти та 1-4 класи загальної середньої освіти навчаються у звичному режимі. 5-11 класи та профучилища навчаються в дистанційному форматі.

Наразі у Франківську хворіють 66 працівників закладів дошкільної освіти та дві дитини, загалом на самоізоляції – 20 груп і 418 дітей.

"Припинили освітній процес у Черніївському освітньому закладі  та у закладі номер 33 “Кристалик”. Там така ситуація, що захворіло багато працівників. Тому процес навчання поки зупинили”, – каже Максимчук.

Як зазначив Максимчук, у школах хворіє 19,6% учнів. На лікуванні 92 вчителі та 42 дитини.

Станом на вчора, захворіли 92 працівники та 42 дитини. Ми проводимо постійний моніторинг і даємо право кожному освітньому закладу приймати рішення щодо переведення навчання на дистанційний режим. Так,  ліцей №12 і Пасічнянська школа вчора звернулися з такою заявою, і пішли на дистанційне навчання", - додав директор департаменту освіти міста.