Logo
16 Квітня 2019, 19:13

У Франківську горе-матір можуть позбавити батьківських прав

Вчора, 15 квітня працівниками служби у справах дітей спільно з представниками навчальних закладів та КНП «Муніципальної варти» з метою захисту прав та законних інтересів дітей провели перевірку умов проживання 10 дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Про це повідомляє Служба дітей ІФ, пише Типовий Франківськ.

Працівники служб провели з батьками профілактичну бесіду щодо забезпечення належних умов проживання дітей, здобуття дітьми повної загальної середньої освіти. Їх попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо дітей. 

"Особливо нас турбує багатодітна мати, на вихованні у якої є 5 дітей. Сім'ї неодноразово надавалась допомога у вигляді продуктів харчування, миючих засобів та одягу, однак мати не забезпечила належних умов для проживання дітей. Ця сім'я потребує особливого контрою з боку соціальних служб", - йдеться у повідомленні.

В разі невиконання батьками рекомендацій, наданих службою у справах дітей щодо створення належних умов для проживання дітей, буде порушуватись питання перед органами внутрішніх справ про притягнення батьків до адміністративної відповідальності.