Logo

У Франківську графік руху комунальних автобусів підлаштували під розклад прибуття потягів

Уже в понеділок, 11 березня, вулицями Франківська почне курсувати ще один комунальний автобусний маршрут №55 «Село Крихівці - АС-2».

Як повідомляє комунальне підприємство «Електроавтотранс» Івано-Франківськ, у пікові години в робочі дні маршрутом їздитимуть 10 низькопідлогових автобусів великого класу, пише Типовий Франківськ.

Вартість проїзду становитиме 4 гривні. Пільгові категорії населення перевозитимуть без обмежень та безоплатно за наявності дійсного пільгового посвідчення та "Карти Івано-Франківця". Для учнів необхідний дійсний учнівський квиток.


«Служба організації та аналізу руху КП "Електроавтотранс" ІФ склала графіки руху цього маршруту таким чином, щоб вони синхронізувалися із розкладами прибуття більшості поїздів Укрзалізниці на станцію "Івано-Франківськ"», - розповідають у КП «Електроавтотранс» про цікавинки.


«От наприклад, поїзд №749К "Київ-Івано-Франківськ" прибуває о 22:16. А наш автобус №55 з вокзалу відправляється якраз о 22:25! До слова, №27 відправляється з вокзалу на "Каскад" о 22:25, №41-К о 22:30 та 22:45; тролейбус №6 о 22:27 на "Пасічну". Таким чином маємо громадський транспорт, який ще й чітко пов'язаний із прибуттям більшості поїздів,» - йдеться у дописі підприємства.


Всі схеми та графіки руху можна подивитись на сайті або в мобільному додатку.