Logo
27 Січня 2022, 11:08

У Франківську лікарі створили “коридор пошани” для жінки, яка стала посмертним донором (ФОТО)

Як раніше "Типовий Франківськ" повідомляв, фахівці обласної клінічної лікарні вже втретє провели мультиорганне вилучення. 

 Донором стала 52-річна жінка, чоловік якої підписав необхідні документи. Попередньо медики констатували смерть мозку. Про це повідомляє Івано-Франківська обласна клінічна лікарня у Фейсбук.

“Щоби подякувати жінці та її родичам, які дали згоду на посмертне донорство, лікарі створили «коридор пошани» та хвилиною мовчання вшанували гідний та жертовний вчинок”, – йдеться у повідомленні.

Донорську печінку отримає 28-річна львів’янка, яка нещодавно стала молодою мамою, нирку – 39- річний чоловік з Хмельниччини, який дотепер перебував на обліку у Львові, де й дочекався своєї черги на трансплантацію. Донорське серце пересадять 68-річному львів’янину, який днями пережив непростий інфаркт.

Також дочекалася на донорську нирку і 30-річна франківчанка, яка перебувала на обліку в обласній клінічній лікарні впродовж двох років.

«Робимо всі необхідні обстеження для трансплантації, маємо навчених фахівців і продовжуємо вчитися, щоби й надалі допомагати нашим краянам повертатися до повноцінного життя у себе вдома, не шукаючи порятунку закордоном», – розповідає завідувач Центру діалізу Олег Легун.