Logo
19 Червня 2019, 19:15

У Франківську на Пасічній ремонтують двір, який майже 40 років не оновлювали

В Івано-Франківську на вулиці Хіміків, 6 корпус 1,2 розпочався капітальний ремонт двору.

Ще один двір в Пасічній дочекався капремонту. Розпочались комплексні роботи на вулиці Хіміків, 6 корпус 1,2. Будинок зданий на початку 80-х, відтоді ремонту не було. Про це йдеться на сайті міського голови Руслана Марцінківа.

Мешканка двору на вулиці Хімків пані Лідія розповідає, що процес від ідеї до проєкту був непростим і тривалим. Але, наголошує вона, відкривають тому, хто стукає. Самостійно збирала підписи, ходила до міського голови на прийом і таки добилась, щоб прибудинкову додали до титульного списку. Тому пані Лідія як ніхто знає, що ремонти йдуть там, де мешканці активніші.

Тендер на цей об’єкт відбувся наприкінці минулого року. Однак через погодні умови змушені були перенести старт робіт. Зараз, розповів підрядник Юрій Чабан, виконують першу чергу – облаштування тротуарів та входів до під’їздів. Друга черга – ремонт проїзду та встановлення вуличних меблів.

«Врешті тут почали ремонт, бо люди й справді звертались і дуже його чекали. Крім того, цьогоріч в Пасічній є інші об’єкти. Завершується ремонт на Тролейбусній, 2, 4, 6, в планах – Галицька, 118-122, Галицька, 142, Хіміків, 17, 17а. Роботи багато, але ми крок за кроком впорядковуємо двори в мікрорайонах», – підкреслив Руслан Марцінків.