Logo
6 Червня 2019, 11:26
Теги: премія

У Франківську найкращих журналістів нагородили премією Бойка

Сьогодні,  6 чеврня у рамках Дня журналіста відбулось вручення обласної премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики.

На здобуття премії подались 18 претиндентів, але перемогу здобули тільки чотири,  пише Типовий Франківськ.

"Найбільше на премію було видань. Але хотілося, щоб більше на наступний рік активності було від радійників. Ми зробили окрему номінацію для них",- каже секретар комісії з присудженням премії ім. Б. Бойка Олена Черненко.

За кращий твір на телебаченні перемогла творча група ОТБ Галичина в складі ОксаниГуменяк автора програми "На межі" спеціального кореспондента та телеоператора Любомира Ботюка. За кращий твір у сфері радіомовлення премію здобула Світлана Окситюк за радіопрограму "Про все і не тільки".

За найкращу публікацію в друкованих ЗМІ і інтернет-виданнях премію отримала Оксана Процюк за публікацію в газеті Галичина.

"Журналіст - неймовірна професія та покликання. Враховуючи перипетії політичні, то люди очікують правди від журналістів. Прикарпатська журналістика є важливою, бо гірські райони потребують правди",- зауважує заступник голови Івано-Франківської обласної ради Сергій Басараб. 

Заступник голови обласної державної адміністрації побажав журналістам творчих успіхів та професійної реалізації.

"Кар'єрного росту та вдосконалення Вам, щоб ця премія була тільки стартовою до всіх інших, які є в нашій країні для визнання", - побажав заступник голови ІФ ОДА Ігор Пасічняк.