Logo
24 Травня 2019, 15:35

У Франківську нагородили військових та волонтерів до Дня Героїв

Сьогодні, 24 травня, в Івано-Франківську відбулось вручення нагород до Дня Героїв.

Нагородили 10 учасників АТО "за бойову звитягу", а також п'ятьох медиків АТО Івано-Франківщини, пише Типовий Франківськ.

"Ми повертаємося до необхідності вшанування тих загиблих героїв. Багато людей робили тут героїчні вчинки, ми визначаємо не тільки учасників бойових дій, але й волонтерів за їх гуманітарну участь. Рівною мірою потрібно відзначити і тих, і інших. Ми схиляємо перед Вами голови і дякуємо Вам за службу, за вчинки дії, які були зроблені тут. Сподіваємося, що ми обов'язково переможемо там на сході і тут в середині нашої країни. Бо боротьба за Україну триває та буде тривати якумога ще багато часу.Вітаю Вас всіх з святом День українських Героїв",- каже Ігор Пасічняк.

Олександр Соколюк головний лікар яремчанської лікарні зауважує на тому, що військовим зараз необхідна психологічна допомога.

"Я був лікарем в АТО з 2015 року та надавав додому там. Наша головна мета не забувати про тих людей, які воюють. З медичної точки зору потрібно розвивати психологічну допомогу, щоб ті люди, які прийдуть з фронту не мали проблем з психікою. Зараз на Яремчанщині йде психологічна підтримка від брата до брата, ми спілкуємося, допомагаємо одне одного", - каже Олександр Соколюк.

Нагородили відзнакою обласної державної адміністрації та обласної ради "За бойову звитягу" за особисту мужність і героїзм,у захисті державного сувернітету і територіальної цілісності України, та з нагоди Дня Героїв: Боришика Тараса, Вилку Ігоря, Драгомирецького Назара, Іванишина Юрія, Кухарського Адрія, Мельничука Анатолія, Студницького Адрія, Рудяка Івана, Худика Ярослава.

За гуманітарну участь в антитерористичній операції нагородили: Старка ЮріяСавчука Олега, Бардзія Юрія та Комаря Ігора.

Фото прес-служби ІФ ОДА.