Logo
10 Травня 2019, 16:13
Теги: проект

У Франківську стартує Інкубатор соціальних ІТ-проектів

SoftServe запускає перший в Івано-Франківську SoftServe Social Incubator - інноваційну навчальну програму для реалізації соціальних ІТ-проектів щодо розвитку міського простору та покращення життя мешканців міста.

Мета проекту – надати учасникам знань та навичок, необхідні для реалізації проекту та подальшої роботи з ними. Для цього експерти компанії проведуть серію воркшопів та тренінгів з різних напрямків – від проектного менеджменту до роботи з грантами.

Про це повідомляють організатори SoftServe, пише Типовий Франківськ.

"SoftServe Social Incubator в Івано-Франківську – це перший подібний проект компанії. Ми прагнемо зібрати авторів ідей перспективних соціальних проектів з ІТ-складовою і допомогти їх реалізувати, аби зробити життя в нашому місті комфортнішим. Очікуємо сильних учасників, які чітко розуміють мету свого проекту, його аудиторію та вплив на суспільство. Для нас це можливість не лише поділитися експертизою компанії, але й вибудувати спільноту соціально активних, небайдужих івано-франківців, які змінюватимуть місто на краще2, - зазначає Любомир Ходак, директор розробницького центру SoftServe в Івано-Франківську.

Участь в Інкубаторі – безкоштовна. Прийом заявок триває до 20 травня.

Перейти до реєстрації тут.

Довідково:

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. Вона є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України.

Близько 7000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).