Logo
4 Травня 2019, 14:13

У Франківську обрали найкращих вчителів міста

Сьогодні, 4 травня, в Івано-Франківську перемією міського голови відзначили 10 найкращих вчителів міста.

Директор департаменту освіти та науки Ігор Максимчук каже, що Івано-Франківськ - це місто для життя та для дітей. А на педагогів випадає відповідальна місія навчити, формувати, виховати нове покоління, пише Типовий Франківськ.

«Дуже радісно, що багато закладів, педагогів, діти долучаються до святкових дійств. Сьогодні буде нагороджено премією «Міського голови» 10 кращих педагогів Івано-Франківська. Тішить те, що міська влада так вшановує вчителів», - додав Ігор Максимчук.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків зазначив, нагороджувати вчителів вирішили саме в період святкування Дня міста тому, що від вчителів залежить майбутнє міста та держави. Каже, за перемогу тривала запекла боротьба, а винагорода становить 10 тисяч гривень.

«Для нас дуже важливо, яким буде наше місто, якими будуть наші діти. Тому низький уклін освітянам Івано-Франківська», - додав очільник міста.

Секретар Івано-Франківської міської ради Оксана Савчук коментує, що Івано-Франківськ дуже багатогранний, а кожен з жителів робить його кращим. І додає, у боротьбі взяли участь 52 педагоги, а обрали з них 10 найращих.

«Це хороший старт, бо, якщо ми будемо визначати, тих хто рухається далі, то і в інших буде стимул рухатись вперед», - каже Оксана Савчук.

На заході визначили та нагородили преміями педагогів у 10 категоріях.