Logo
14 Травня 2019, 15:59

У Франківську обрали нового очільника обласної асоціації учасників та ветеранів АТО

Сьогодні, 14 травня, в Івано-Франківську відбулася прес-конференція щодо обрання нового голови правління обласної асоціації учасників та ветеранів АТО.

Як зазначає новообраний голова асоціації Мирослав Кріль, у неділю були збори, де обрали новий склад правління обласної асоціації учасників та ветеранів АТО, пише Типовий Франківськ.

«Зокрема були внесені зміни в статуті. Так, обговорювалось відношення асоціації до політики. Асоціація як громадська є аполітична. А це означає, що керівні склади не є членами інших політичних структур і не пропагують їх. Але це не означає, що ми не підтримуватиме учасників АТО, які подаватимуться в органи влади», - коментує Мирослав Кріль.

Очільник асоціації каже, раніше обласна асоціація не так активно працювала, як міська. Проте зараз хочуть поновити, активізувати її роботу.

Голова міської асоціації Ігор Синяк, а також заступник обласної асоціації учасників та ветеранів АТО каже, головне, що відбулось - це об'єднання усіх ветеранів АТО із всіх районів області, а також усунення непорозумінь. І додає, раніше організацію мало не зруйнували, проте зараз вчасно зупинили цей процес.

«Івано-Франківьска область - єдина в Україні, де ветерани АТО об’єднались в одну асоціацію. Ми оголосили три ключових принципи. Зокрема це державницька позиція при будь-яких обставинах, законність і аполітичність», - наголошує Ігор Синяк.

Секретар асоціації Роман Дорожівський зазначає, поточний і наступний рік будуть важкими у зв’язку із виборами.

«Тому ми хотіли б посилати сигнал суспільству і політичним діячам, що в нашій області ветерани АТО є об’єднаними і будуть робити все, що в їхніх силах та повноваженнях», - говорить секретар.

Новий очільник асоціації додає, тепер у організації буде більш ґрунтовна робота, працюватимуть два заступники, а також більша комунікація між районами.

У найближчі вихідні, 17-19 травня, ветерани АТО організовують благодійну акцію «Допомога - твоя найсильніша зброя» зі збору коштів допомоги онкохворій дівчинці Олександрі Герасимчук, прийомній доньці учасника АТО Івана Стефаніва.

Відтак анонсували побудову нового гарнізонного храму святого сотника Лонгина в Івано-Франківську на вулиці Чорновола.

«Якщо ця ініціатива врятує хоча б одного військового від самогубства, то вона буде доброю», - відзначив секретар асоціації Роман Дорожівський.