Logo
7 Лютого 2018, 15:05

У Франківську оголосили тендер на закупівлю 30 автобусів для КП "Електроавтотранс"

Після низки довготривалих погоджувальних процедур в Івано-Франківську оголосили тендер на закупівлю 30-ти 12-метрових низькопідлогових автобусів для КП "Електроавтотранс" ІФ. Про це повідомив на своїй публічній сторінці міський голова Руслан Марцінків, пише Фіртка.
"Транспорт купуємо в межах договору з ЄБРР "Оновлення тролейбусного парку", який підписали ще минулого року.Переможець зобов'язується доставити тролейбуси в Івано-Франківськ не пізніше, ніж через 3 місяці після сплати авансу. Тролейбуси - це зручний, вигідний, соціально виправданий та екологічно чистий транспорт, якому відведене чи не головне місце у майбутньому нашого міста. Ми над цим працюємо", - йдеться у повідомленні міського голови.
За словами очільника міста, електронні закупівлі оголошено за двома пакетами: 24 одиниці транспорту і 6 одиниць - відповідно до джерела фінансування (кредти та грантові кошти). Розкриття тендеру відбудеться 6 квітня. Як писала Фіртка, перевізники вимагають підняти проїзд до 5 гривень. Міський голова Руслан Марцінків неодноразово наголошував, що проти підвищення вартості проїзду у громадському транспорті. 17 січня, у громадському транспорті з'явилися оголошення про можливий страйк перевізників.