Logo
11 Січня 2022, 08:29

У Франківську оштрафували магазин за продаж алкоголю неповнолітнім

Минулого тижня напередодні Різдва 5 січня працівники сектору ювенальної превенції управління превенції Івано-Франківського РУП склали протокол за статтею 156 (2) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Про це повідомили на сторінці "Тверезий Франківськ".

Річ у тім, що магазин "Колосок", який знаходиться за адресою вул. Миколайчука, 16 здійснив продаж алкоголю неповнолітнім підліткам, що вирішили в компанії оковитої відсвяткувати день народження.

Як наслідок "окрилені" алкоголем хлопці вчинили хуліганські дії стосовно іншої неповнолітньої дитини.

Санкція зазначеної статті передбачає штраф для особи, яка здійснила продаж алкоголю у розмірі від чотирьохсот (6 800грн.) до восьмисот (13 600 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (на розгляд адміністративної комісії)

За підсумками розгляду адміністративної комісії матеріали справ скеровуються до Державної фіскальної служби України у м. Івано-Франківську, яка згідно статті 15-3 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального" застосовує фінансову санкцію до суб'єкта підприємницької діяльності у розмірі фіксованої суми - 6 800 гривень.