Logo
6 Грудня 2019, 14:15
Теги: транспорт

У Франківську перевірили стан маршруток

Сьогодні, 6 грудня,  працівниками Управління транспорту та зв’язку Івано-Франківської ради спільно з представниками Патрульної поліції Івано-Франківської області та Укртрансбезпеки.

В Івано-Франківській області було проведено перший етап перевірки транспортних засобів, які обслуговують автобусні маршрути загального користування міста, пише Типовий Франківськ з посиланням на УТіЗ.

Цього разу обстежували автобуси приватного підприємця Сохана В. І. Перевіряли технічний стан автобусів, наявність документації на здійснення перевезень, квитків та інформації про перевізника, пільгових категорій осіб, що мають право безоплатного проїзду, тощо. Особливу увагу приділили стану готовності автобусів до зимового періоду.

За наслідком проведення перевірки структурними підрозділами було виявлено ряд порушень, таких як невідповідність автомобільних шин встановленим вимогам, пошкодження лобового скла, відсутність інформації про перевізника в транспортних засобах, тощо. Порушення, які можна було усунути на місці було виправлено, з приводу інших, відповідними підрозділами було складено адміністративні протоколи та приписи.

На наступний тиждень планується провести перевірку й інших перевізників з метою забезпечення безпеки на транспорті та підвищення якості надання послуг з перевезень.