Logo
4 Вересня 2018, 12:53

У Франківську поліція прогнала з вокзалу ромів та безхатьків

Також правоохоронці звернули увагу на відому цілодобову наливайку біля вокзалу "На гребені хвилі" й пропонують обмежити графік роботи кафе. Підприємці у відповідь погрожують "майданом".

Фото Людмили Безусової

Про це під час оперативної наради у міського голови повідомив заступник начальника Івано-Франківського відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області Володимир Гаврилаш. 

"Вчора ми там провели заходи з особами з Тернопільської, Львівської областей. Ми звільнили територію", – сказав Володимир Гаврилаш. 

Міський голова Руслан Марцінків заявив, що в районі вокзалу потрібно посилити патрулювання. 

"Сьогодні не було, завтра знову прийдуть... Мене багато разів зустрічають на вулицях, питають, чому я нічого з вокзалом не роблю", – сказав мер.

Також правоохоронці звернули увагу на цілодобовий заклад "На гребені хвилі", який продає алкоголь. Хочуть обмежити графік його роботи.

Руслан Марцінків додав, що підприємці погрожували мерії зібрати "майдан", якщо міськрада заборонить продаж алкоголю вночі.

"Але обмежити – це правильне рішення", – сказав Марцінків. 

За словами Гаврилаша, на наливайку постійно скаржаться мешканці навколишніх будинків. 

"Це треба зробити (обмежити продаж алкоголю, – ред.), бо інтереси 20 підприємців проти мешканців міста. При цьому важливо, щоб наливайки не перетворилися у кафе", – заявив мер.

Схожі Новини