Logo
29 Травня 2019, 10:00

У Франківську поминули загиблих у зоні бойових дій правоохоронців

Сьогодні, 29 травня, в Меморіальному сквері Івано-Франківська поминули бійців, які в 2014 році загинули у гелікоптері "МІ 8" поблизу гори Карачун.

Минуло п‘ять років з дня їхньої загибелі, пише Типовий Франківськ.

На Донеччині у збитому бойовиками гелікоптері загинули разом з генералом Сергієм Кульчицьким шість правоохоронців з Прикарпаття:

Петро Безпалько, Василь Семанюк, Володимир Шарабуряк, Володимир Лисенчук, Петро Остап’юк та Віктор Яков’як.

Через кілька днів, 6 червня, на блокпості на виїзді з міста Слов’янськ загинув Михайло Шемегінський.

Матір загиблого бійця Оксана Семанюк розповідає, що син загинув п`ять років тому.

"Я чекаю тебе кожного дня і проводжаю поглядами кожну машину, очікуючи, що ти вийдеш з неї", - говорить жінка.

Заступник начальника ГУПН в області Василь Кіцелюк звернувся і подякував рідним правоохоронців.

Згодом священнослужителі відспівали поминальну службу.

"Сьогодні нас зібрала сумна подія: п`ять років тому ми отримали сумну звістку про загибель наших правоохоронців. До цього часу вже загинули два молодих бійці з Прикарпаття. Втім ніхто тут не усвідомлював серйозність ситуації. Але, коли вже збили гелікоптер,
29 травня ми отримали звістку про це, то більшість наших мешканців зрозуміли, що це не просто конфлікт, а війна. Проте ми ще не розуміли скільки горя принесе нам вона", - прокоментував Володимир Веркалець, представник Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО в Івано-Франківській області.

Родичка загиблого бійця додала, що зараз в Слов’янську, на горі Карачун, встановлюють стелу пам`яті правоохоронців. Тому багато батьків, братів та сестер зараз там, за кілометри від могил своїх рідних. І подякувала присутнім від імені усіх батьків і близьких загиблих.