Logo
1 Жовтня 2019, 14:47

У Франківську поруч з Бастіоном зведуть готель

Сьогодні, 1 жовтня в Івано-Франківську триває засідання містобудівної ради при Управлінні архітектури, дизайну та містобудівної діяльності.

Архітекторам та фахівцям представили проект з будівництва готелю на вулиці Кардинала Любомира Гузара в Івано-Франківську, пише Типовий Франківськ.

"До кінця не була вироблена концепція цього місця. Якщо говорити про вулицю Гузара, то був створений новий проект. Ми запросили австрійського архітектрера пана Шишківця. Проект передбачав поділ будинку на три частини. Ми проведели археологічні дослідження, знаходили багато артефактів, боєприпасів і це зупиняло проект. Проект зупинився на декілька років, тому ми вирішили розпочати новий",- каже замовник Олег Заріцький.

Відтак пояснює, що готель потрібно робити на один поверх вище, щоб максимально звузити і залиши більше місця для площі.

"Я рекомендую третій поверх віддалити від дороги",-зазначає головний архітектор міста Артур Прокопчук.

Архітектори наголошують, що головну площу Бастіону потрібно зберегти перед готелем.

"Про те, що говорять треба додати один поверх. Це не підійде. Готель буде зависокий. Площа проекту і розміщення цілком добре. Якщо ми підвищемо на ще один поверх ми все зіпсуємо",- каже архітектор Вололимир Ідак.

В проекті готелю передбачається паркінг, кафе, літник, ресторан. Готель має знаходитися між історичною будівлею та входом в Бастіон. 

Як зазначає Володимир Гайдар, загалом проект хороший, доповнення можливі.

"Це не кінцевий варіант проекту. Нам треба вирішити якісь комунікації.  Та є питання щодо проекту оглядового майданчика на Бастіоні",- зазначає Олег Заріцький.

Порадившись та подескутувавши фахівці прийняли рішення направити проект на доопрацювання фасаду та поверховості.