Logo
31 Липня 2023, 12:00

У Франківську повідомили про підозру луганському "ректору", який допомагав окупантам провести незаконний референдум

За процесуального керівництва прокурорів Івано-Франківської обласної прокуратури жителю Луганщини повідомлено про підозру у пособництві державі-агресору, передає Типовий Франківськ.

За даними слідства, ректор так званого Луганського університету імені Володимира Даля у псевдореспубліці «лнр» добровільно пішов на співпрацю з ворогом та надає допомогу окупаційній адміністрації.

У липні 2022 року він організував у приміщенні університету засідання так званого другого складу громадської палати луганської народної республіки, на якому було прийнято рішення щодо створення «громадського штабу референдуму про приєднання «лнр» до складу рф».

Підозрюваний увійшов до цього штабу та приймав активну участь у підготовці та проведенні псевдореферендуму. Він надав приміщення навчального закладу для голосування та розміщення так званої виборчої комісії.

"В день «дійства» він голосував на «камеру» як герой пропагандистського відео, в якому незаконний рефендум - довгоочікувана подія для громадськості Луганська та студентів університету", - йдеться в повідомленні.