КП "Івано-Франківськводоекотехпром" є одним з найважливіших комунальних підприємств для забезпечення роботи критичної інфраструктури міста. У той час як уся країна змушена перейти на роботу та спілкування он-лайн, наші фахівці - так само, як і лікарі та соціальні працівники – не можуть покинути своїх обов’язків.
У пресслужбі підприємства закликають франківців з розумінням ставитися до перебоїв в роботі водоканалу, пише Типовий Франківськ.
"Електрослюсарі, сантехніки, оператори насосних станцій, ремонтники, водії спецтехніки, лаборанти та багато інших фахівців щоденно підтримують пульс тих сервісів, які ми вважаємо цивілізацією: питна вода та каналізація. Однак сьогодні КП"Івано-Франківськводоекотехпром", як ніколи потребує розуміння та підтримки від Вас франківці. Адже до типових щоденних проблем із витоками води і закупорюваннями каналізаційних колекторів додалися новітні карантинні виклики. Зокрема транспортні обмеження торкнулися третини нашого виробничого персоналу із багатьох міст і містечок Івано-Франківської області, як Надвірна, Яремче, Скобичівка, Боднарів, Ямниця, Галич, Бовшів, Задністрянськ, Тисмениця та інші. Працівники виїздять на велосипедах в 17.00 на роботу, в 01.00 людина прибуває на роботу і о 8:00 людини зранку приступає до виконання своїх обов"язків. Зараз ми організовуємо альтернативні способи транспортування людей на роботу і з роботи, але на все це потрібні кошти, кошти яких у нас уже немає. Також ми здійснюємо заходи із захисту від заражень персоналу, адже чітко усвідомлюємо, що найдорожчий наш ресурс – це люди, які тут працюють"
Кошти потрібна на план забезпечення безперебійної діяльності підприємства, передбачаючи можливі довготривалі наслідки епідемії, а це припинення виробництва або постачання реагентів, обладнання, матеріалів.
В підприємстві кажуть, що аварійні ситуації на водопровідних та каналізаційних мережах трапляються щодня, без огляду на оголошений карантин та рекомендації ВООЗу ретельно мити руки.
"Для усунення аварій нам доводиться відмикати водопостачання на кілька годин, оскільки у залитій траншеї водогін відремонтувати неможливо. Буває так, що ми стараємся ліквідовувати пориви на пониженому тиску. Також робимо переключення траси, щоб ви завжди залишались з водою. Запевняємо Вас, що докладаємо максимум зусиль, щоб якомога швидше виконувати ремонтні роботи і зменшити незручності для наших споживачів." Колектив підприємства буде вдячний франківцям за розуміння, повагу і підтримку у цей непростий час. А ваші вчасно оплачені рахунки – це виплачена заробітна плата робітників, матеріали для ремонтів, комплектуючі для техніки, це, врешті, запорука того, що всі ми матимемо воду у наших домівках і ми не зупинемо виробництво.