Logo
4 Жовтня 2019, 11:25
Теги: кіно

У Франківську проведуть фестиваль французького кіно

Сьогодні, 4 жовтня в палаці Потоцьких відбулася прес-конференція щодо проведення фестивалю французького кіно в Івано-Франківську.

Фестиваль проходитиме 11, 12, 13 жовтня за підтримки управління економічного та інтеграційного розвитку міської ради та Французького інституту в Україні, пише Типовий Франківськ.

Даний проєкт реалізовує громадська організація «Парі-Іф» спільно з пік Палац.

Організатори зазначили, що всі фільми матимуть українські субтитри, а перед переглядом всі бажаючі можуть навчитися грати у французьку гру Петанк під керівництвом членів першого прикарпатського петанк-клубу «Чугайстер».

Програма фільмів включає в собі три повнометражні мультфільми для дітей: «Кіт рабина», «Моя мамо в Америці», «Острів чорного мору». А також три фільми для дорослих: «Вікторія», «Закон джунглів» та «Королева Монтрею».

"Ми продовжуємо традиційний цикл кінопоказів на території палацу. Якщо погода не сприятиме, ми проведемо конкурс коциків. Той хто принесе з собою найкращий коцик отримає ще глінтвейн, щоб більше зігрітися", - каже директор КП «Простір інноваційних креацій «Палац» Володимир Гайдар.

"Ми тішимося що палац дає місце для проведення багатьох заходів. Поки погода дозволятиме, ми будемо продовжувати розвивати культуру у нашому місці", - зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Сергій Єрьомін директор організації «Парі-Іф». Організація працює вже два роки.

"Минулого року ми проводили показ 2 дитячих фільмів, а цьогоріч їх набагато більше, і це дуже гарно, що ми можемо використовувати палац Потоцьких для таких показів.Це дуже цікава ініціатива, коли діти будуть дивитися мультфільми батьки зможуть пограти у петанк, і відпочити", - зазаначає Єрьомін.

Загалом у програмі переважають легкі і веселі рожважальні фільми. Є і комедії, і трагі-комедіі, а фільми для дітей є пригодницького жанру.