Logo
17 Грудня 2019, 20:45
Теги: концерт

У Франківську проведуть таємний концерт

В Івано-Франківську проведуть оновлений формат таємних концертів "Secret Sound".

У місті поновлюють безкоштовні, секретні концерти місцевих виконавців, проте цього разу вже локація буде незмінна, пише Типовий Франківськ.

Формат музичних виступів під назвою “Таємна кімната” - коли глядачу заздалегідь невідомо ні локацію, ні імен виконавців. 

"Але зараз умови відвідування трохи змінилися: ви обов’язково будете знати місце проведення і воно стане незмінним на всі концерти", - зазначають організатори.

Однак імена виконавців, як і раніше, залишаться невідомими аж до початку виступу. Кожен гурт або сольний виконавець, а всього їх буде три, матиме по 25 хвилин. 

“Коли гості приїздять до Франківська, вони шукають самобутнього. І як на мене, ми маємо тих, кому є, що сказати. Творячи лояльне середовище для обміну ідей й жвавого музичного процесу, мусимо сигналізувати потенційному слухачу "ось тут є достойні артисти. Честь усвідомлювати себе частинкою тяглих змін на краще у феноменальному місті.”, - ділиться своїми думками музикант та співорганізатор Дмитро Долгих-Черниш.

Для того, щоб потрапити на концерт, потрібно заповнити форму. Вхід безкоштовний.

Також ви можете прийти з дітьми, за попередньою домовленістю організатори забезпечують дитячу кімнату з нянею.

Захід відбувається в рамках проекту, організованого ГО “Д.О.М.48.24” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Концерт проходитиме на вул. Галицька,29 (простір ВДОМА, 3 поверх).