Logo

У Франківську обговорили антикорупційну програму МВС України

Сьогодні, 30 травня, в Івано-Франківську відбувся круглий стіл за участю радника Міністра МВС України, Голови Громадської ради при МВС України Володимира Мартиненка.

Зустріч присвятили «Реалізації антикорупційної комунікаційної стратегії в системі МВС», а також говорили про майбутні парламентські вибори і готовність поліції до них, пише Типовий Франківськ.

«В минулому році ми провели чотири таких круглих столи, участь у яких взяло близько 500 учасників. Круглий стіл ми генеруємо на міжнародному рівні. Всі ті напрацювання, які сьогодні здійснимо, до грудня, коли в нас буде День боротьби з корупцією, ми запровадимо в дію. Сьогодні доповідатимуть науковці, робота буде продуктивною і, думаю, ми вийдемо на лінію розвитку», - розповідає Мартиненко.

За словами проректора Національної академії внутрішніх справ Сергія Чернявського, під час круглого столу будуть розглядати презентації, доробки та напрацювання науковців.

«За останній навчальний рік проведено більше 9 курсів навчання антикорупційних напрямків. Наш захід зібрав представників різних регіонів», - каже Чернявський.

«Тіньова економіка фінансує корупцію в нашій країні. Чи не кожного тижня документуємо факти порушення закону і працівниками МВС. За результатами сьогоднішньої роботи ми напрацюємо план рекомендацій. Не буду обнадіювати, що вони будуть реалізовані сьогодні-завтра, проте це необхідні кроки антикорупційної діяльності», - розповідає Мартиненко.

Відтак, додав, що на часі підготовка до парламентських виборів 2019. Національна поліція готова до їх проведення.

«Вся поліція, МВС, міграційна служба є нейтральними. Зараз ми працюємо, як і під час президентських виборів. Є 13 звернень від громадян, 2 повідомлення про порушення виборчого законодавства. У Івано-Франківській області повідомлень не було. Ми зробимо все, щоб цей процес пройшов відкрито, прозоро, демократично», - резюмував Володимир Мартиненко.