Logo
6 Вересня 2019, 20:33

У Франківську відзначили талановитих дітей

Проєкт уособлює в собі успішних і талановитих дітей, серед них є діти не тільки з напрямку журналістики, а й учасники всесвітніх змагань зі спортивно-бальних танців, кандидати в майстри спорту та відомі співаки.

Сьогодні, 6 вересня, на території палацу Потоцьких відбулося нагородження премії всеукраїнського формату «Юні таланти Прикарпаття», пише Типовий Франківськ.

Проєкт проходить вже третій рік. Сюди прибувають діти-журналісти, які попкляризують Прикарпаття в Україні і за її межами.

«Цього року ми запросили відомого журналіста Остапа Дроздова, тому що премія в сфері журналістики. Діти багато їздять до Києва чи закордон, спілкуються з першими особами в країні і таким чином нагадують, що є таке Прикарпаття, яке може об’єднати в собі талановитих і успішних»,- каже організаторка проєкту Маруся Томашевська.

Захід відкривала киянка Аліна Липова - відома акторка, модель, фотомодель, минулорічна учасниця. Дівчина виконала  Гімн України.

«Дякую нашим талантам, їх батькам. Приємно, що ця подія відбувається саме тут, в палаці Потоцьких. Вітаю ваших дітей з такою нагородою і бажаю, щоб наші діти здобували ще більше премій і перемог. Франківськ пишається тим, що в нас є такі таланти»,- каже міський голова Руслан Марцінків.

Даний проєкт несе в собі також і соціальний зміст. Це соціальна акція, яка присвячена дітям сонця, тобто діткам з синдромом дауна.

Начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської облдержадміністрації Володимир Джигіта, під час вручення відзнак зазначив,що Прикарпаття має багато чудових талановитих дітей,яких потрібно розвивати.

"Дуже приємно бачити так багато талановитих дітей в одному місці. Сподіваюся, в майбутньому вони будуть працювати на благо країни та розвиватимуть наш край", - додає посадовець.

Окрема увага відводиться діткам з Франківська - це Аліна Струк, Ростислав Ворох та інші номінанти.

Захід закривала міні-міс всесвіт з Одеси Анісія Гонимович.