"І знаєте який стан справ? Та складно все поки що. Але ми звісно рішення знайдемо. Дуже мало збережених особняків чи віл тієї доби, які би відповідали мінімальним елементарним вимогам до екстер'єру та інтер'єру. Вимоги - елементарні і базові, але які стають такими складними до виконання з кожним роком - вікна, двері, перила, сходи, ґанки. На разі увага прикута до старовинних будівель на вулицях Шевченка, Коперника, Тарнавського і ще деяких локацій", - розповів Юрій Козакевич.Як кажуть активісти, такий проект стане візитною карткою міста, його історичних періодів і архітектурного стилю.
"Успішна реалізація такого масштабного проекту допоможе залучити в місто і інших наступних кіно-продюсерів з новими проектами", - переконаний Юрій Козакевич.
Довідково: Дія роману «Фелікс Австрія» розгортається у Станіславові (нинішньому Івано-Франківську) кінця ХІХ – початку ХХ століття. Звичайне місто на кресах «щасливої Австрії», в якому живуть, страждають, нероздільно закохуються, захоплюються наукою і шарлатанськими виступами всесвітньо знаних ілюзіоністів, розважаються на балах і карнавалах, ходять на шпацер і ховають таємниці у різьблених комодах. І на тлі епохи, яка для нащадків щораз більше обростатиме міфами про ідилічне життя, — долі двох жінок, що переплелися так тісно, як стовбури дерев – у нерозривному зв’язку, який не дає ні жити, ні дихати, ні залишитися, ні піти. Джерело: firtka.if.ua