Logo
27 Березня 2021, 13:58

У Франківську скасували тендер на ремонт площі біля стадіону «Рух»

Управління капітального будівнитцва Івано-Франківської міської ради скасувало тендер на капітальний ремонт благоустрою території біля стадіону «Рух» в м. Івано-Франківську.

У тендері взяло участь 10 компаній, пише газета Галичина.

Найменшу ціну запропонувало ПП «Ліс-Буд» - 32,14 млн. гривень. Однак, пропозицію учасника відхилили через те, що він не надав документів, які б підтверджували його досвід у виконанні робіт «з капітального ремонту дороги, вулиці, благоустрою території». Підприємство переважно надало договори про будівництво каналізаційних мереж. Водночас, один із виконаних договорів стосувався благоустрою території біля спортивного майданчика в с.Залукві. Щоправда, у тендерному комітеті вирішили, що в цьому випадку йдеться про надання послуг, а не виконання робіт. Відтак, на думку тендерного комітету, учасник не підтвердив досвід виконання аналогічних договорів.

Учасник не погодився з відхиленням його пропозиції і надав докази досвіду виконання аналогічних договорів та наявності працівників для виконання цього проєкту.

У тендерному комітеті заявили про відсутність технічної можливості повернутися до кваліфікації учасника ПП «Ліс-Буд». Відтак, вирішили скасувати закупівлю у зв’язку з неможливістю усунути порушення.