Logo
31 Серпня 2019, 12:54

У Франківську студенти-медики склали присягу

В Івано-Франківському медичному університеті відбулася урочиста посвята студентів-першокурсників.

Дійство провели на площі Бастіону, де зібралися всі родичі та  друзі студентів-першокурсників, а також викладачі університету, пише Типовий Франківськ.

Захід додня знань урочисто  розпочали з настановчого слова ректора університету та благословення отця. Про це йдеться на сторінці навчального закладу. 

За словами ректора університету Миколи Рожка, цього року до вишу зарахували близько 1250 студентів. 

«Ми дуже радіємо, що бачимо на цій площі таке чудове поповнення, — звернувся до студентів та їхніх батьків ректор ІФНМУ професор Микола Рожко.

Староста першої групи, першого курсу зачитав урочисту присягу студента-медика. Її повторили понад тисячу першокурсників, та заспівали Гімн всіх студентів Gaudeamus.

Студенти старших курсів теж підготували сюрпризи — кожен «першачок» отримав спецвипуск університетської газети «Ескулап» зі схемою розташування корпусів ІФНМУ на мапі міста, а також черговий випуск студентського видання «МЕД».

Декани стоматологічного, медичного, фармацевтичного факультетів Олександр Бугерчук, Роман Яцишин, Микола Мойсеєнко та директор медичного коледжу Юрій Боцюрко теж привітали першокурсників і оголосили накази про призначення старост на першому курсі.

По закінченні урочистої церемонії студенти першого курсу розійшлися по аудиторіях, де мали свої перші лекції, під час яких їм розповіли про життя і навчання в університеті.