Logo
10 Січня 2020, 13:37

У Франківську судитимуть колишнього президента торгово-промислової палати

Івано-Франківською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо колишнього президента Івано-Франківської торгово-промислової палати.

Його обвинувачують у тому, що він використав свої службові повноваження у злочинних цілях, пише Типовий Франківськ із посиланням на прес-службу прокуратури області.

За версією слідства, колишній президент Івано-Франківської торгово-промислової палати шляхом зловживання своїм службовим становищем заволодів грошовими коштами підприємства в сумі 186 тис. грн.

Так, правопорушник укладав договори з власною дружиною на виконання послуг, які нею фактично не надавались, а грошові кошти за вказані послуги отримував особисто.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 191 («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем») Кримінального кодексу України.

Санкція якої передбачає покарання у виді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, мова йде про колишнього президента Івано-Франківської торгово-промислової палати Василя Противсіх (Гуменюка). В день написання заяви на звільнення посадовець дав вказівку бухгалтеру «перерахувати на зарплатну карточку 150 тисяч гривень під звіт для оплати відряджень».